» » Опубліковані умови прийому в 2020 р. майбутніх молодших бакалаврів

Опубліковані умови прийому в 2020 р. майбутніх молодших бакалаврів

Міністерство освіти і науки України опублікувало Умови прийому на навчання в заклади фахової передвищої освіти в 2020 році. Цей документ визначає особливості прийому на навчання абітурієнтів для здобуття освітньо-професійної ступеня фахового молодшого бакалавра в коледжах України.

Так, на навчання в 2020 році будуть прийматися:
 особи, які отримали базову загальну середню освіту - для здобуття освітньо-професійної ступеня професійного молодшого бакалавра за денною формою отримання освіти одночасно з виконанням освітньої програми профільного середньої освіти за професійним спрямуванням;
 особи, які здобули повну загальну середню освіту (профільне середню освіту - незалежно від отриманого профілю);
 особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника;
 особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста;
 особи, які отримали вищу освіту.

Абітурієнти будуть прийматися на навчання на перший курс, а особи, які здобули повну загальну середню освіту або освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, можуть прийматися на другий (третій) курс або на перший курс але зі скороченим терміном навчання.
Для отримання професійного передвищої освіти за іншою спеціальністю, ніж ту, що особа вже має, можна вступати на другий або старші курси (перший курс, в тому числі зі скороченим терміном навчання). Терміни прийому заяв і документів, конкурсного відбору та зарахування на
навчання такі.

Для абітурієнтів, які вступають на основі базової загальної середньої освіти за денною формою навчання прийом заяв і документів почнеться 30 червня і закінчиться 13 липня о 18:00. Вступні іспити, творчі конкурси і співбесіди проводяться з 14 липня по 21 липня. Творчі конкурси можуть проводитися в
два тури, кожен з яких може оцінюватися окремо. Рейтинговий список вступників, які вступають на основі іспитів із зазначенням рекомендованих до зарахування оголошується не пізніше 23 липня.
Абітурієнти, які отримали рекомендацію до зарахування, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 27 липня.
Зарахування абітурієнтів за державним або регіональному замовленнями повинно відбутися не пізніше 18:00 29 липня.
Зарахування абітурієнтів за кошти фізичних або юридичних осіб - не пізніше
31 липня, додаткове зарахування - не пізніше 31 серпня.

Для абітурієнтів, що вступатимуть в коледжі на підставі повної загальної середньої освіти за денною чи дуальної формами навчання реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, завантаження необхідних документів почнеться 1 липня. Медичні огляди та інші доконкурсні процедури на відповідні конкурсні пропозиції мають бути проведені до 09 липня. Прийом заяв і документів почнеться 13 липня (крім військових коледжів сержантського складу та професійних коледжів зі специфічними умовами навчання). Прийом заяв і документів для осіб, які будуть вступати на основі співбесіди або вступних екзаменів та творчих конкурсів, закінчиться 22 липня.

Прийом заяв і документів для осіб, які вступатимуть тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, закінчиться 1 серпня.
Вступні іспити, творчі конкурси будуть проведені з 23 по 28 липня.
Співбесіди проведуть з 23 по 25 липня. Списки осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди будуть оголошені 3 серпня.
Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів і вступних іспитів повинні бути оголошені не пізніше 3 серпня.

Конкурсний відбір на навчання в заклади фахової передвищої освіти здійснюється за результатами вступних іспитів:
 для вступу на основі базової загальної середньої освіти - у формі вступних екзаменів, творчих конкурсів або співбесіди в передбачених цими
Умовами випадках;
 для вступу на основі повної загальної середньої освіти - у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів на свій розсуд в будь-яких комбінаціях, творчих конкурсів або співбесіди в передбачених цими Умовами випадках.
 для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника - в формі зовнішнього незалежного оцінювання або іспиту з української мови на свій розсуд і вступних іспитів.

За матеріалами osvita.ua СПК ЦНТУ
скачать dle 10.2 КиноСвин


24-01-2020, 09:55

comments powered by HyperComments