» » Щодо посилення протипожежного і техногенного захисту в коледжі

Щодо посилення протипожежного і техногенного захисту в коледжі

На виконання наказу СПК ЦНТУ за № 267 від 12.12.2019 р. «Щодо посилення протипожежного та техногенного захисту, проведення позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності», на виконання доручення голови облдержадміністрації від 09 грудня 2019 року №01-26/146/0.1 щодо сприяння в організації та здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ з масовим перебуванням людей, листа управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області від 06 грудня 2019 року за №01-4211/15 з метою посилення пожежної та техногенної безпеки в нашому закладі освіти в п’ятницю 20 грудня о 14-20 було проведено комплексне позапланове навчання та евакуацію учасників освітнього процесу.

Щодо посилення протипожежного і техногенного захисту в коледжі


Перед тим, протягом тижня комісійно було перевірено протипожежний та технічний стан адміністративних, побутових, складських, інших приміщень, будівель, горищ, підвалів та прилеглої території та реалізований план невідкладних заходів для усунення виявлених недоліків.

Щодо посилення протипожежного і техногенного захисту в коледжі


Перевірений стан засобів сигналізації та оповіщення про пожежу, мережі внутрішнього і зовнішнього водопостачання щодо роботи в умовах низьких температур, а також забезпечення засобів пожежогасіння, покажчиків та знаків безпеки, стану евакуаційних виходів, комплектацію пожежних щитів та пожежних кран-комплектів. Перевірено наявність інструкцій з пожежної та техногенної безпеки на об’єктах.

Додатково перевірено наявність планів евакуації на випадок пожежі або інших надзвичайних ситуацій з обов’язковим позначенням маршрутів евакуації, місць розташування первинних засобів пожежогасіння та електричних щитків. Заступником директора з АГР Овечкіним А.М. перевірені знання загальної інструкції з пожежної та техногенної безпеки в сторожів і особливо з питань здійснення контролю за додержанням протипожежного стану, огляду територій й приміщень, порядку знеструмлення електромережі та дій у разі виявлення пожежі, відповідного реагування, інформування та оповіщення. Зняті металеві грати, що встановлені на вікнах першого поверху будівель та протипожежним розчином оброблено горища.
Редакційна колегія сайту
скачать dle 10.2 КиноСвин


20-12-2019, 13:00

comments powered by HyperComments