» » В коледжі виступив професор з Європи

В коледжі виступив професор з Європи

Gerasimos T. Soldatos (Герасимус Солдатос), доктор економічних наук, професор, Фессалоникийский университет (Thessaloníki, Greece).

В коледжі виступив професор з Європи


Даний університет – це найбільша академічна установа як в самій Греції, так і взагалі на Балканах, що діє в Салоніках. Заснований в 1925 році за рекомендацією тодішнього прем'єр-міністра Александроса Папанастасіу під час Другої Грецької республіки; спочатку називався Солунський університет. Перейменований в 1954 році і носить ім'я філософа Аристотеля, а емблема університету зображує св. Димитрія Солунського, який є покровителем міста Салоніки. Університет налічує близько 12 факультетів.

В коледжі виступив професор з Європи


Герасимус Солдатос має більш ніж 170 публікацій, серед яких: "A Short “Second Best” Narrative of the Ukrainian Economy/ Una Breve “Segunda Mejor Opción” de Narrativa de la Economía Ucraniana," (Коротке "Друге найкраще" оповідання про економіку України) MPRA Paper 81714, University Library of Munich, Germany, "A discussion of joint bank and industry concentration," (Обговорення спільної концепції банків та галузі) Business and Economic Horizons (BEH), Prague Development Center, "The Challenges Of Corporate Taxation In Iran: The Case Of Construction Companies In The Province Of Kurdistan," (Проблеми корпоративного оподаткування в Ірані: справа будівельних компаній у провінції Курдистан) Studies in Business and Economics, Lucian Blaga University of Sibiu, Faculty of Economic Sciences та багато інших.

В коледжі виступив професор з Європи


Студенти зацікавилися виступом професора. Особливо приємним для організаторів зустрічі було те, що студенти впевнено спілкувалися з гостем англійською мовою. По закінченню директор коледжу Петров І.В. подарував Герасимусу настінний календар з зображенням нашого навчального закладу і висловив сподівання, що цей календар буде вивішений в університеті в Німеччині, де зараз викладає професор та стане приємним нагадуванням про незабутню зустріч на Світловодській землі.

Редакційна колегія сайту
скачать dle 10.2 КиноСвин


16-12-2019, 14:54

comments powered by HyperComments