» » З Днем працівників освіти

З Днем працівників освіти

Вельмишановне політехнічне освітянське товариство!


Є певна символіка у тому, що свято педагогів ми відзначаємо восени – тієї благодатної пори, котра щедро обдаровує нас своїми плодами. А ви теж віддаєте дорогоцінні скарби знань і життєвої снаги своїм вихованцям.

З Днем працівників освіти


У цей світлий і надихаючий день ми відзначаємо знакове для всіх свято. Свято, котре звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Свято скромних і достойних людей. По-справжньому всенародне свято людяності й доброти, мудрості й надії, віри й любові.
Сьогодні кожен з нас мимоволі згадує про свого Вчителя. Людину, котра долучила нас до книги, запалила іскорку знань, стала для нас старшим другом і тактовним наставником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Мудрий Аристотель так визначав життєву місію цих небайдужих й мудрих людей: «Вчителі, яким діти зобов’язані вихованням, є поважнішими, ніж батьки: ті дарують нам тільки життя, а вони – добре життя!».
І справді, на освітян покладена надзвичайно відповідальне й почесне завдання – навчання і виховання молодого покоління, формування нової генерації громадян. Саме вони передають молоді свої знання і навички, духовні цінності та національні традиції, свою енергію до творення й розбудови незалежної Української держави.
Це завдання спільне: і для наших колег – вчителів шкіл, і для викладачів коледжів, ПТУ, вищих навчальних закладів. Адже нині, як ніколи раніше, вартісним чинником нашого цивілізаційного поступу в європейський простір виступає інтелектуальний потенціал нації, духовний стан нашої спільноти, її здатність мобілізувати свій розумовий, вольовий і моральний ресурс, аби дати адекватну відповідь сучасним глобальним викликам. Тому така вкрай важлива роль освіти, попит на яку постійно зростає.
У цей святковий день хочу від усього серця привітати всіх працівників Світловодського політехнічного коледжу, і викладачів, і інший персонал. Ви люди, які пройшли велику життєву та професійну школу, накопичили величезний досвід на педагогічній ниві, присвятили своє життя нелегкій, подвижницькій, соціально значимій і по-справжньому шляхетній професії. Тож, як зіницю ока бережіть нетлінні цінності й традиції своєї Альма-матер. Міцного козацького здоров’я Вам, кріпості духу й високих духовних поривань, невичерпної наснаги та творчого оптимізму у Ваших помислах і справах, достатку і злагоди в родинах!

Директор коледжу І.В. Петров
скачать dle 10.2 КиноСвин


1-10-2019, 13:39

comments powered by HyperComments