» » Чому так важливе право і що таке права та обов’язки

Чому так важливе право і що таке права та обов’язки

У четвер, 30 травня в академічних групах першого та другого курсів студенти групи Е,ПД,Б-17 Вікторія Коротун. Левицька Катерина, Цвик Каріна та групи ЕТ-17 Алєксєєв Володимир, Мартовий Владислав організували та зробили тематичні повідомлення на тему «Чому потрібне право в суспільстві». Зокрема, в своїх виступах вони зазначили, що: «Я дуже хочу, щоб усі люди дотримувалися законів своєї країни, адже від цього покращиться життя, його умови, настане мир, спокій та порядок. Я особисто дотримуюсь закону і правопорядку, хочу і буду намагатися докладати зусиль, щоб саме так поступали і мої однолітки»

Чому так важливе  право і що таке права та обов’язки

«Все наше життя ґрунтується на певному порядку. Люди працюють, навчаються, здійснюють покупки, ходять до театру і кіно, подорожують, дотримуючись встановлених правил. Ці правила дозволяють підтримувати порядок. Трапляються порушення порядку, але це майже завжди призводить до плачевних результатів. Адже правила встановлені, щоб людям жилося зручно і спокійно».
«Вважається, що у кожного повинні бути і права і обов’язки, що справедливість повинна поширюватися на всіх без винятку людей незалежно від віку, освіти, національності, матеріального становища. Навіть покарання має бути справедливим.»
«Закон є основною формою правового регулювання суспільних відносин. Саме він може надати інструменти, щодо прогресу права та оновлення»

Чому так важливе  право і що таке права та обов’язки

«Навіщо потрібні закони та який їх сенс в сучасній державі? Закони регулюють взаємодію між людьми у суспільстві. Якби закони перестали діяти, то суспільство б занурилося в анархію та безлад.» скачать dle 10.2 КиноСвин


3-06-2019, 10:00

comments powered by HyperComments