» » Міжнародний день сім’ї

Міжнародний день сім’ї

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї - єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.
Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх. Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

Міжнародний день сім’ї

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 15 квітня 2019 року № 1/9-256 «Щодо відзначення Міжнародного дня сім’ї» та з метою забезпечення належного відзначення 15 травня Міжнародного дня сім’ї в Світловодському політехнічному коледжі Центральноукраїнського національного технічного університету були проведені комплексні заходи спрямовані на формування сімейних цінностей та такі, що можуть сприяти закріпленню сімейних цінностей і підготувати студентів до відповідального батьківства та материнства. Так, зокрема в бібліотеці навчального закладу була оформлена тематична виставка художньої літератури, творів мистецтва, історичних документів, присвячених Міжнародному Дню сім’ї, за тему «Мати – берегиня мого роду й всього народу». Серед студентів І курсу проведені тематичні уроки за темою: «Жіночий подвиг і жіноча мужність» і серед студенті ІІ курсу - «Добру відкривається серце» спрямовані на формування у свідомості сучасної молоді притаманних українському народу моральних цінностей, розвитку й підтримки вшанування сімейних традицій. скачать dle 10.2 КиноСвин


15-05-2019, 05:34

comments powered by HyperComments