» » Вікторина з Охорони праці майстерно підготовлена і з користю проведена

Вікторина з Охорони праці майстерно підготовлена і з користю проведена

В рамках комплексного плану роботи коледжу, в рамках тижня Охорони праці та з ініціативи територіальних органів в Світловодському політехнічному коледжі пройшла захоплююча тематична вікторина.

Вікторина з Охорони праці майстерно підготовлена і з користю проведена

Питання і завдання для студентів першого курсу підготував студент 3 курсу Шрубенко Костянтин. Завдання не були одноманітними і були розраховані, на майбутніх спеціалістів в різних сферах господарювання. Вони вимагали від майбутніх керівників середньої ланки базових знань з основ техніки безпеки та охорони праці.
Члени журі Шумейко Анатолій Миколайович – головний державний інспектор Управління «Держпраці» в Кіровоградській області, на початку заходу звернув увагу учасників і гостей на важливість та актуальність засвоєння основ безпечної роботи саме з студентської лави. А Якименко Сергій Семенович (страховий експерт з охорони праці Світловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області) наприкінці вікторини зауважив, що питання були нелегкими і, іноді, викликали хвилювання навіть в поважних членів журі.

Вікторина з Охорони праці майстерно підготовлена і з користю проведена

Сергій Семенович вручив грамоти Фонду команді переможцю, а директор коледжу Петров Ігор Володимирович – жартівливо-втішаючі призи командам, які зайняли друге та третє місце.

Вікторина з Охорони праці майстерно підготовлена і з користю проведена

«Якщо ж бути відвертими, як зауважив страховий експерт, - то в змаганнях не було переможених і переможців. Оскільки всі виступали майже на однаковому, але високому рівні!». Це було приємно почути з вуст високоповажних гостей, оскільки наш навчальний заклад завжди пишався ерудицією, кмітливістю та почуттям гумору студентів. І перший курс в складній боротьбі довів, що вони гідні традицій своєї Альма-Матер.
Редакційна колегія офіційного сайту СПК ЦНТУ
скачать dle 10.2 КиноСвин


10-04-2019, 16:55

comments powered by HyperComments