» » Ознайомчий профорієнтаційний захід

Ознайомчий профорієнтаційний захід

В рамках програм профорієнтаційних заходів Світловодського політехнічного коледжу та Комунального закладу освіти "Павлівське НВО" - "Дніпро світ" у вівторок 26 лютого 2019 року була проведена неординарна ознайомча екскурсія школярів Світловодського району по СПК ЦНТУ.

Ознайомчий профорієнтаційний захід

Неординарність полягала в тому, що на заміну звичайному «Дню відкритих дверей» силами студентів, адміністрації та викладачів був проведений своєрідний КВЕСТ, який передбачав знайомство з навчальним закладом, спеціальностями, яким готують в нас, але в ігровій формі.

Ознайомчий профорієнтаційний захід

Гості майже на три години відчули себе учасниками незвичайного дійства – занурення в цікавий світ сучасної науки, в неформальне навчання та в студентське життя.

Ознайомчий профорієнтаційний захід

Тут були й загадки, й ігри, й знайомство з складним устаткуванням, експерименти, проведені власноруч та занурення в світ 3-Д моделювання, голографії, робототехніки та електроніки. А закінчилося все – спільним чаюванням із смаколиками. Виявилося, що і серед кухарів, і серед викладачів, і серед сучасних студентів коледжу багато колишніх випускників Павлівської школи, тому зустріч пройшла у відкритій, невимушеній атмосфері дружнього спілкування.
Сподіваємося, що захід став обоюдокорисним. Адже студенти провели свої перші самостійні заняття в ролі куратора, господаря, викладача. А школярі – відчули себе в ролі сучасного студента. Як наголосив на зустрічі директор коледжу Петров І.В.: Кожен з абітурієнтів зможе знайти для себе в стінах СПК ЦНТУ можливість отримати цікаву спеціальність, отримати друзів, реалізувати свої здібності та тягу до творчості та з користю провести час.
Редакційна колегія сайту СПК ЦНТУ
скачать dle 10.2 КиноСвин


27-02-2019, 20:38

comments powered by HyperComments