» » З зали Верховної Ради к студентам в аудиторію

З зали Верховної Ради к студентам в аудиторію

На запрошення членів молодіжного Євроклубу «Толерантність» та Світловодського «Молодіжного парламенту» до студентів 31 січня цього року завітав депутат Верховної Ради Дмитро Лінько. Дмитро - Громадський активіст, один з організаторів правого маршу УПА 18 жовтня 2008 року. Хто пам’ятає, саме він разом з іншими активістами штурмував на бульдозері Банкову. В період Революції Гідності 2013—2014 рр. очолив Сотню Ісуса Христа, бійці якої брали активну участь в подіях на вул. Грушевського в січні 2014 та на вул. Інститутській в лютому. З початком АТО в Донецькій та Луганській області він брав участь в бойових діях з спочатку в складі батальйону «Азов», де командував 5 ротою, брав участь у звільненні Маріуполя 13 червня, а пізніше в складі батальйону «Шахтарськ» брав участь в боях за Піски, Мар'їнку, Іловайськ. Нині він народний депутат, член Комітету Верховної ради України з питань транспорту, засновник Молодіжного крила Радикальної партії.

Протягом двох годин тривала зустріч.

З зали Верховної Ради к студентам в аудиторію

Студенти дізналися про роботу депутатського корпусу, про ініціативи депутата, щодо допомоги молоді в отриманні гідної освіти, працевлаштуванні, щодо припинення спроб заохочення витоку кращих представників студентської молоді на постійну роботу та життя за кордон. Політичних дискусій не було, але депутат підкреслив, що завдання молоді – вчитися, постійно самовдосконалюватися, бути кращими представниками своєї країни, свого краю, міста та родини, а також вчитися в толерантній, аргументованій формі доносити свою думку, бути активними і небайдужими до процесів, що відбуваються в Україні.

На наше особисте переконання, зустріч була плідною і взаємовигідною. Дмитро Володимирович почув думки сучасного студентства, дізнався про проблеми, що їх турбують, а студенти – отримали можливість поспілкуватися з земляком, колишнім студентом, почули інформацію про ініціативи, спрямовані на підтримку молоді.
Редакційна колегія
скачать dle 10.2 КиноСвин


1-02-2019, 19:49

comments powered by HyperComments