» » ПОВАГА ДО МОВИ, ДО СВОГО СВОГО НАРОДУ

ПОВАГА ДО МОВИ, ДО СВОГО СВОГО НАРОДУ

«Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути
в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну
річ, як мова, треба її любити»

В.Сухомлинський


Петро Яцик – це людина, яка прикладом свого життя продемонструвала усім нам невичерпні можливості людського духу. «Убогий духом не може бути багатим, незважаючи на те, скільки грошей він має», – любив повторювати Петро Яцик. Але те, що він був мультимільйонером, не заважало йому залишатися щирою, турботливою людиною. Більшість коштів він віддавав на благодійність, а саме на підтримку навчання. Він уперше виступив з пропозицією проведення в Україні мовного конкурсу серед молоді.

Конкурс проводиться на виконання указів Президента України від 9 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», від 28 листопада 2007 року № 1155 «Про деякі заходи щодо піднесення ролі української мови». Метою конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

ПОВАГА ДО МОВИ, ДО СВОГО СВОГО НАРОДУ

Переможцями І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в Світловодському політехнічному коледжі стали:
І місце – Титаренко Інна Олегівна Е-18
ІІ місце – Юсков Олександр Володимирович ЕТ-18
ІІІ місце – Кирпа Анна Олександрівна П-18
Вітаємо переможці і бажаємо їм досягнути нових висот і в творчості і в навчанні

Редакція офіційного сайту СПК ЦНТУ
скачать dle 10.2 КиноСвин


4-12-2018, 18:25

comments powered by HyperComments