» » Екскурсія до Арт-галереї

Екскурсія до Арт-галереї

Екскурсія до Арт-галереї

23 листопада студенти групи Е,Пд,Б-18д відвідали Арт-галерею «Наше місто». Куратор закладу-колишня студентка нашого коледжу, Ксенія Бондаренко, провела цікаву і пізнавальну екскурсію, познайомивши нас з досягненнями земляків. Ми були вражені розмаїттям талантів світловодців. Особливо приємно було побачити, в експозиції декоративно-прикладного мистецтва цікаві шкіряні прикраси, автором яких є Кореняк О.В. - викладач нашого коледжу.
В центральній залі галереї розміщена персональна виставка "Перегони думок", талановитої художниці з Кременчука, Інни Мосієнко. Тут представлено близько 35 картин, основна тематика яких - дніпровський пейзажі. Погодьтеся, кожен з нас, хоч раз, милувався водами Дніпра, саме тому ми з захопленням роздивлялися такі художні полотна. Береги великої річки на них зображені у синіх, сірих, жовтих, тонах. Червоні дерева, дивні тварини - все це зачаровує, викликає захват. Також ми здивувалися й незвичайному оркестру сомів, яскравим пінгвінам, темним хащам, ніжному цвітінню молодого деревця, що аж виблискує на тлі сірих похмурих дерев.

Екскурсія до Арт-галереї

Приємно усвідомлювати, що поряд з нами живуть талановиті люди, які в простих та буденних для нас краєвидах бачать дивовижне.
Для деяких студентів це був перший похід до галереї, але сподіваюсь, що не останній. Саме такі заходи і є корисними, адже саме вони розширюють світогляд та надихають до власної творчості.
студентка групи Е-18д, Титаренко Інна


скачать dle 10.2 КиноСвин


3-12-2018, 19:55

comments powered by HyperComments