» » Вітаємо з новим навчальним роком і Днем знань

Вітаємо з новим навчальним роком і Днем знань

Шановні працівники, викладачі та студенти
Світловодського політехнічного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету!


Сердечно вітаємо Вас із початком навчального року та з Днем знань!

Особливі слова вітань для наших першокурсників: сьогодні перед Вами відкриваються двері престижного державного вищого навчального закладу, відкривається шлях до нових знань, творчих перемог та наукових звершень. Від сьогодні Ви – студенти Світловодського політехнічного коледжу.

Вступну кампанію проведено успішно: в повному обсязі виконано план державного замовлення, у тому числі на базі повної загальної освіти. Порівняно з випуском цього року кількість бажаючих навчатися збільшилася на 7%. До навчання в приступило більше 90 першокурсників. Шановні, здобувати фахові знання та практичні навички Вам допомагатимуть висококваліфіковані викладачі, висловлюємо їм найщирішу подяку за сумлінну працю і щедрий талант передавати свої знання і неоціненний досвід. Переконані, що спільними зусиллями працівників та викладацького складу коледжу ми і надалі будемо проводити якісну підготовку кадрів для всіх галузей економіки України.

Шановні викладачі, дорогі студенти прийміть щиросердні вітання та побажання професійного росту, значних досягнень і здобутків. Нехай новий навчальний рік принесе багато цікавих зустрічей, відкриттів та перемог на благо Вашої родини, міста, України.
Адміністрація СПК ЦНТУ
скачать dle 10.2 КиноСвин


31-08-2018, 07:09

comments powered by HyperComments