» » Наші дівчата – найкращі

Наші дівчата – найкращі

Раніш, у нашому навчальному закладі після святкування Міжнародного дня студента у культурному житті коледжу обмежувалися лише традиційним концертом з нагоди Міжнародного жіночого дня. Та в цьому році вирішили змінити таку «погану» традицію.

Так, 28 лютого 2018 року серед дівчат коледжу була проведена культурно-розважальна програма під назвою «Наші дівчата – найкращі». У програмі брало участь 4 команди: «Number 1» (Маліновська Аліна та Онуфрієнко Лілія, студентки І-го курсу), «Кішечки» ( Гуршал Марія та Дрозд Валерія, студентки ІІ-го курсу), «Блискавка» (Барсегян Наіра та Зозуля Ірина, студентки ІІІ-го курсу) та «Бабульки» (Осадча Світлана та Хрієнко Поліна, студентки ІІ-го курсу). А оцінювали виступи команд журі у складі головного бухгалтера Терехіної Любов Василівни, випускниць коледжу 2008 року Гуляєвої Крістіни та Зубенко Ірини, голови студентської ради навчального закладу Шевчука Дмитра.

Програма складалась з 4 обов’язкових конкурсів:
1. Привітання (розкрити назву команди);
2. Спортивний (стрибки через скакалку, вправи з обручем, перетягування канату);
3. Домашнє завдання (приготування із набору різноманітних видів соку оптимальний варіант, змішуючи їх; визначити назву фрукта; відповіді на запитання (у тестовому варіанті) на знання кулінарії).

Також був проведений ексклюзивний конкурс «А нам криза не страшна» («поїдання» продуктів харчування на швидкість).

Під час проведення всіх конкурсів точилася напружена боротьба: після перших двох конкурсів лідерство захопили команди №1 та №2. Але після спортивного та кулінарного – ситуація різко змінилась: перші позиції вибороли команди №3 та №4.

Наші дівчата – найкращі

І ось журі підбиває підсумки цікавої програми. Перше місце здобула команда №4 «Бабульки».

Всі учасниці команди отримали чудові призи. І не тільки учасники: призи також отримали найактивніші глядачі та члени журі.
А за перемогу у конкурсі «Нам криза не страшна» команда «Бабульки» отримала ще й грошову винагороду.

Особливу подяку хочеться висловити кураторам груп Дубі Н.П., Гуцаленко О.І. та Пігіді О.В. за активну підтримку своїх студентів.
Щиро дякуємо спонсору програми – студентському профкому нашого навчального закладу.

На черзі – культурно-розважальна програма для студентів-хлопчаків «містер Мускул», яку планується провести у квітні цього року.

Заст.директора З НВР Чернецький В.Б.
скачать dle 10.2 КиноСвин


9-03-2018, 17:58

comments powered by HyperComments