» » Зустріч з головним керманичем

Зустріч з головним керманичем

Цікаво, неординарно і одночасно продуктивно пройшла зустріч студентів Світловодського політехнічного коледжу з Міським Головою Козярчуком В.В..

Зустріч з головним керманичем

Валентин Валентинович пройшов достатню життєву та професійну школу, накопичив величезний досвід, а нині присвятив своє життя нелегкій, подвижницькій, соціально значимій і по-справжньому відповідальній роботі – державному управлінню та місцевому самоврядуванню. Студентам і громадськості міста відомі його ініціативи щодо розвитку якісної освіти в місті, щодо виховання молоді в дусі патріотизму та вірності своєму рідному краю. Він свого часу навчався в стінах нашого навчального закладу і за час перебування на посаді Міського Голови неодноразово відвідував коледж. Ця ж зустріч була цілком присвячена політичним та економічним проблемам. Відкрито і напряму Голова розказав студентам про стан та нюанси розбудови регіону. Це не була розмова високого посадовця та ще й старшого за віком з «електоратом». Це була зустріч однодумців, партнерів рівних за духом людей, що по-справжньому зацікавлені в тому, щоб наше місто відродилося і повернуло собі славу кращого в краї.

Зустріч з головним керманичем

Серед іншого, студенти підтримали мера в його ініціативах по енергозбереженню, по озелененню міста, по вирішенню поточних питань молоді та домовились про необхідність наступних зустрічей студентського активу і про створення молодіжного Сенату, як дорадчого органу, який би мав право вносити свої пропозиції і виконавчій і законодавчій гілці влади міста щодо вирішення наболілих питань.

В розмові прийняли участь міський депутат Степанець В.І., директор, викладачі та працівники коледжу. скачать dle 10.2 КиноСвин


23-02-2018, 20:16

comments powered by HyperComments