Літературне кафе

«Не всяк, хто блукає – загублений»
Дж.Р.Р. Толкін


29 січня студенти Світловодського коледжу, що є учасниками європейського клубу «Толерантність» та молодіжного Парламенту, провели засідання літературного кафе в міській картинній галереї «Наше місто». Ініціаторами проекту були Ковальов Сергій та Давидов Павло (студенти 3 курсу групи ТОР-15), координаторами – викладачі Кореняк О.В. та Панасюк Т.І..

Головна задумка літературного кафе – інтелектуальний відпочинок. Мета – розвиток інтересу до культури, виховання любові до читання, збагачення емоційного світу, підвищення престижу книги та залучення студентства до світових літературних надбань. Темою зустрічі стала творчість Джона Ро́налда Ру́ела Толкіна, англійського письменника, поета, філолога, класика світової літератури ХХ ст., одного з фундаторів жанрового різновиду фантастики - високе фентезі.

Літературне кафе

У засіданні взяли участь наші студенти та гості. Ковальов Сергій проаналізував творчість письменника з точки зору моралі та її впливу на суспільство. Цікавими виявилися наведені факти. Виявляється для свого «Середзем'я» талановитий письменник і філолог придумав більше 20 мов із різним ступенем деталізації, сконструював приблизно 15 ельфійських діалектів (ельдарин, квен'я, сильдарин та інші). Тема викликала справжній інтерес у студентів. Вони, зокрема, дискутували щодо ролі літератури у формуванні особистості. В дискусії взяла участь і координатор міської картинної галереї Ксенія Бородіна - колишня випускниця нашого коледжу. Вона висловила свою думку відповідно теми засідання та познайомила учасників з діючою експозицією.

Літературне кафе

Студенти були вражені десятками прекрасних досконалих витворів мистецтва. Засідання літературного кафе залишило чудове враження та усвідомлення талановитості наших співвітчизників.

Наступна літературна зустріч відбудеться навесні…
Слідкуйте за новинами!

скачать dle 10.2 КиноСвин
Ihnatiuk 30-01-2018, 13:48
comments powered by HyperComments
Останні новини
Зустріч з головним керманичем
Зустріч з Міністром освіти і науки України
Урок красномовства
Літературне кафе
Нашого цвіту по всьому світу