» » Хто вони зрадники України і в чому їх історична сила?

Хто вони зрадники України і в чому їх історична сила?

На запрошення адміністрації коледжу та студентів в п’ятницю 15-го грудня до нас завітала відома «історичний» людина, політичний діяч, самий молодий за всю історію СРСР доктор економічних наук Олександр Савченко. Це він свого часу організував і забезпечив виготовлення в Канаді національної валюти - гривні. Також, свого часу, Олександр Володимирович був членом Центрального проводу Народного Руху України, обіймав посади заступника Голови Національного банку України, працював заступником Міністра фінансів України, викладав та проводив наукову роботу за кордоном: у Гарвардському університеті (США) та Лондонській школі економіки (Велика Британія), а нині - доктор економічних наук, професор, ректор Міжнародного інституту бізнесу, український економіст, фінансист, банкір, меценат, а ще публіцист.

Метою зустрічі була презентація автором своєї книги: «Антиукраїнець або воля до боротьби, поразки чи зради» (2017). Так, назва книги трохи провокаційна. Втім, вона відповідає змісту і часу. В ній автор дає можливість зрозуміти: чому в Україні завжди історично були негаразди та й і понині не зникають проблеми? Чому за владу борються мошенники, олігархи і корупціонери, чому обов’язково хтось із них завжди перемагає? "Проблеми України, на переконання О. Савченко, почалися з часів Київської Русі. Україна, як держава, у формі Київської Русі з'явилася за допомогою іноземців - норманів.

Хто вони зрадники України і в чому їх історична сила?

Саме вони привезли з собою не тільки навички та економіку, вони ще привезли з собою правову систему. З того часу «роздвоєння» особистості та держави продовжується до поточних часів: одна половина в нас стала вже західна, а інша ще східна». Тому автор вважає крайнє необхідним ідентифікувати і «засвітити» найбільш небезпечних антиукраїнців. Для того пропонує взяти 100 найбільш взятих і невикористаних на користь населення кредитів і відкрити за цією фактом кримінальну справу. Автор впевнений, що «90 з 100 справ приведуть до таких антиукраїнців»... В останній главі запропоновані шляхи виходу з ідеологічної, політичної та фінансової кризи та зображено ідеальну Україну. Таку назву глава і має».

Обговорення книги пройшло активно і не залишило байдужим нікого. Олександр Володимирович пообіцяв ще завітати до своїх друзів в коледж та прочитати лекції про економіку і майбутнє фінансової системи. скачать dle 10.2 КиноСвин
Ihnatiuk 19-12-2017, 07:32
comments powered by HyperComments
Останні новини
Зустріч з головним керманичем
Зустріч з Міністром освіти і науки України
Урок красномовства
Літературне кафе
Нашого цвіту по всьому світу