» » Міжнародний день волонтерів

Міжнародний день волонтерів

5 грудня світова громадськість відзначає Міжнародний день волонтерів. Рішення про це свято було прийнято Генеральною Асамблеєю ООН у 1985 році. Добровольці - це люди, які витрачають свій вільний час на благо суспільства. Вони присвячують суспільству свій талант, час, енергію, не чекаючи винагороди.

Сьогодні я хочу розповісти про волонтерів, які пристали на пропозицію приєднатись до всесвітньої волонтерської ініціативи родом з Британії і безкоштовно навчають дітей основам програмування.

Кожної п’ятниці о 14-30, в той час коли всі поспішають додому, Євгеній Ігнатюк та дві Іринки (Ірина Волощенко та Ірина Владико), студенти 4-го курсу спеціальності «Програмна інженерія», готуються до занять Code Club: перевіряють роботу програм, готують демонстраційні презентації, планують своє заняття. Щоб жодна дитина не була обділена увагою, і жодне дитяче запитання не залишилось без відповіді у наших юних викладачів є помічники, які з задоволенням їм допомагають. Це студенти 2 го курсу Максим Козенко та Гуршал Марія.
Для юних програмістів заняття під керівництвом наших студентів-волонтерів - це завжди креативно, весело і цікаво! Півтори години часу і діти вже створюють власну гру або завершують проект.

Велика подяка їм за те, що вони витрачають свій вільний час, енергію, діляться знаннями. Саме добровольці і є тим двигуном, який рухає народ, суспільство, націю, Всесвіт. Тільки вони можуть чітко відповісти на запитання: «Чи стане цей світ кращим?», «Скільки людей стане щасливішими?», «Яким буде майбутнє рідної країни?». З святом Вас!

Міжнародний день волонтерів
Міжнародний день волонтерів
Міжнародний день волонтерів
Міжнародний день волонтерів
Міжнародний день волонтерів
Міжнародний день волонтерів


Гуцаленко О. І.,
координатор CodeClub
скачать dle 10.2 КиноСвин


5-12-2017, 16:59

comments powered by HyperComments