» » Завершився перший семестр CodeClub

Завершився перший семестр CodeClub

Ще наприкінці січня на сайті публікувалось оголошення про відкриття на базі Світловодського політехнічного коледжу ЦНТУ групи СОDECLUBUA з навчання дітей 8-11 років основам програмування. І от 27 квітня відбулась святкова подія – святкування завершення першого етапу навчання. Цей етап завершили 14 дітей. Хочеться особливо подякувати студенту 3-го курсу Ігнатюку Євгену, який погодився стати волонтером та проводити заняття з дітьми, та студентам які йому допомагали( Владико Ірина, Волощенко Ірина, Козенко Максим).

Завершився перший семестр CodeClub


Відсвяткувати завершення семестру, яке відбулось в ITPlace, нас запросила координатор проекту та волонтер з м. Кременчук Аліна Телик, завдяки чиїй ініціативі з’явилась перша група СОDECLUB Кременчук. . По одному представнику з кожної групи представляли свої проекти. Діти отримали море вражень, сертифікати про завершення першого етапу. Захоплення у всіх присутніх викликала демонстрація Ярославом Хорищенком робота, створеного власноруч, яким всі бажаючі могли покерувати використовуючи свій смартфон. Також на заході був присутній керівник проекту СОDECLUBUA Максим Макаров (м. Київ). Після святкових промов, подяк та вручень дипломів на дітей чекав «солодкий стіл». За словами дітей, вони потрапили у «казку програмістів».

Ми знаєм, що в нашому місті є багато бажаючих відвідувати такі заняття, тому закликаєм всіх, хто має можливості допомогти в реалізації цих бажань приєднуватись до проекту.

Оксана Гуцаленко, викладач СПК ЦНТУ скачать dle 10.2 КиноСвин
angrynest 23-05-2017, 23:28
comments powered by HyperComments
Останні новини
Крок до лідерства
Шановні випускники шкіл, ПТУ та інших навчальних закладів
Завершився перший семестр CodeClub
На справді ефективним виявився ярмарок професій
Екскурсія з правознавства