» » Твій вибір

Твій вибір

Твій вибір


 

Юність, безумовно, найважливіша і найкраща пора в житті людини. Це пора надій, сподівань, пізнання, пошуку, набуття друзів. Хто в цю пору не задумувався над тим, ким він стане, чого досягне, не мріяв реалізувати свої прагнення? З усіма, кому не байдужі ці думки, хочу поділитися своїм досвідом, враженнями від коледжу, в якому навчаюся.

 

Я – студент четвертого курсу Світловодського політехнічного коледжу Маліцький Максим. У цьому році завершую навчання. Моя майбутня професія пов’язана з виробництвом, обслуговуванням та ремонтом електронної побутової апаратури. Це сучасна, перспективна спеціальність, яка має попит на ринку праці. До коледжу я вступив після закінчення дев’ятого класу загальноосвітньої школи . Із перших днів навчання поринув у цікаве, бурхливе студентське життя. Усе було нове: незвичні слова – сесія, куратор, залік; отримана стипендія; перші бали за виконані завдання; друзі, викладачі, процес навчання. Але до цього незвичного стрімкого життя досить швидко звик, і, більше того, мені це сподобалося.

 

Що можу сказати про наш навчальний заклад? Він створений у 1988 році. До складу Кіровоградського національного технічного університету ввійшов як відокремлений структурний підрозділ у 2012 році. Що дає така зміна статусу коледжу? Наші випускники можуть навчатися на старших курсах згаданого вузу без складання ЗНО. Так звана ступенева освіта.

 

Наш навчальний заклад надає освітні послуги, пов’язані з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, за шістьма сучасними спеціальностями: « Розробка програмного забезпечення», «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд», «Виробництво, обслуговування та ремонт електронної побутової апаратури», «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»,«Економіка підприємства», «Бухгалтерський облік».

 

Якщо вам здається, що навчатися в коледжі – це тільки студіювати тонни конспектів, просиджувати днями в бібліотеці, а ночами проторуватибезмежні простори Інтернету в пошуках рефератів та курсових, то ви глибоко помиляєтеся. Учитися в коледжі – це ще і жити на «повну котушку». Кожен день, проведений в його стінах наповнений новими знаннями, досвідом, зустрічами з друзями, цікавими людьми, відчуттям повноцінності життя. І не важливо, чим ти захоплюєшся – літературою чи технікою, піснями чи спортом. Тут тебе зрозуміють, тут ти знайдеш можливість реалізувати свої здібності, отримаєш знання і навички застосування персональних комп’ютерів, комп’ютерних мереж, можливостей Інтернет, сучасного програмного забезпечення; вивчиш основи менеджменту та маркетингу, сучасні технології та економіку виробництва продукції, бухгалтерський облік, основи радіоелектроніки та радіотехніки. Зможеш взяти участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, науково– практичних конференціях, грантах Президента України для талановитої та обдарованої молоді.

 

2013 – 2014 навчальний рік для нашого навчального закладу став надзвичайно продуктивним, адже саме в цьому році наші студенти змогли відзначитися майже в усіх олімпіадах, змаганнях, конференціях, в яких брали участь.

 

На обласному фестивалі – конкурсі « Її величність – література» у номінації «Дивоспів» стала лауреатом Юрченко Дарина, студентка першого курсу зі спеціальності « Розробка програмного забезпечення», а в номінації «Художнє слово» – Кійко Анастасія, першокурсниця зі спеціальності « Бухгалтерський облік».

 


Переможцями обласних олімпіад стали з інформатики майбутній програміст Ситник Юлія, з математики – Жаров Олександр ( спеціальність «Розробка програмного забезпечення»), з української мови - Шахмаєва Анна, уже майже бухгалтер. Це, безумовно, успіх, і хочеться привітати переможців та побажати їм удачі на республіканських олімпіадах, де вони будуть виступати від імені студентства Кіровоградської області.

 

Наші третьокурсники зі спеціальності «Розробка програмного забезпечення» взяли участь у 39 Міжнародній студентській олімпіаді з програмування серед вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації. Команда коледжу в складі Ситник Юлії, Степанова Максима, Кореняка Богдана брала участь в такого рівні олімпіади вперше і зайняла почесне четверте місце в загальному заліку та друге місце серед коледжів.

 

Блискуче проявили себе і студенти радіотехнічних спеціальностей. В квітні цього року вони взяли участь у 12 науково – технічній конференції молодих вчених і спеціалістів, яка проходила в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського. Четвертокурсники радіотехнічного відділення Кравець Микола, Нагуляк Сергій, Бибик Олександр, Малиновський Сергій продемонстрували свої діючі моделі та результати наукових досліджень учасникам і не залишилися непоміченими. Їх розробки надруковані у підсумкових матеріалах конференції.

 

Успіхи наших студентів – це успіх наших викладачів. Педагогічний колектив коледжу складається з висококваліфікованих спеціалістів. У його складі кандидат технічних наук, викладачі вищої категорії, викладачі, які мають звання « Викладач – методист», нагороджені знаком « Відмінник освіти України». Більшість із них не тільки володіють теоретичними знаннями, а й мають досвід роботи у різних галузях господарства. Тому наші випускники відзначаються справді міцними і широкими знаннями і отримують схвальні відгуки від роботодавців.

 

Окрему подяку висловлюю викладачам, які безпосередньо займалися підготовкою наших цьогорічних переможців, – Бурикіній Галині Андріївні, Вішняковій Тамарі Сергіївні, Козенко Тамарі Іванівні, Караєвій Лідії Борисівні, Лимаренку Андрію Сергійовичу, Кондрашовій Ользі Едуардівні, Чорній Валентині Михайлівні, Чаплюку Юрію Івановичу.

 

У коледжі звертають увагу не тільки на розвиток інтелекту, а й на фізичну підготовку. Студентські роки наповнені участю в різноманітних спортивних змаганнях. Баскетбольна команда коледжу уже третій рік підряд стає чемпіоном спартакіади Кіровоградської області серед вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації. Ми пишаємося баскетболістами Хижняком Анатолієм, Лисаком Миколою, Погуцою Максимом, Корецьким Андрієм, Малюченком Дмитром. Вітаємо їх та тренера Лисака Володимира Олексійовича з перемогою і бажаємо удачі в майбутніх змаганнях!

 

Маємо своїх переможців і серед учасників цьогорічного Львівського турніру з Хортінгу. Студенти радіотехнічного відділення Марус Богдан (категорія 60- 65кг) та Зав’ялов Максим ( категорія до 55кг) зайняли перше місце у цих змаганнях.

 

Це далеко не всі імена тих ким пишається коледж, хто створює нові і продовжує існуючі кращі традиції світловодського студентства.
 
До всіх юних, хто прочитав цю статтю: якщо ти молодий, інтелектуальний, активний, бажаєш отримати сучасну професію, міцні знання, стати класним спеціалістом, реалізувати себе як особистість, вступай на навчання до нашого коледжу.
 
Бажаю всім теперішнім і майбутнім студентам коледжу удачі, рішучості, волі, наполегливості в досягненні своєї мети.
 
Максим Світлий (Маліцький), група ТОР - 10


скачать dle 10.2 КиноСвин


13-07-2014, 22:25

comments powered by HyperComments