» » Про освіту та розвиток цифрових навичок

Про освіту та розвиток цифрових навичок

Наш заклад освіти отримав листи Міністерства цифрової трансформації України від 23 січня 2020 року за № 1/06-6-218 та Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА за 35-12/318/0.35 від 29 січня 2020 року щодо реалізації першої в історії України програми розвитку цифрових
навичок громадян. Тож, викладачів, студентів та їх батьків запрошують за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/ подивитися три освітні серіали: базовий із цифрової грамотності. Слід зазначити, що незабаром стануть доступними ще 5 категорій курсів (і щомісяця тут з`являтиметься новий серіал!).
Перебіг навчання наступний:
1. Оберіть серіал за тематикою (Наразі на онлайн-платформі доступні три освітні серіали. Вони всі безкоштовні, вам не потрібно нічого оплачувати).
2. Вчіться, коли вам зручно (Після перегляду перевірте себе. Не хвилюйтесь, якщо не пройшли тестування з першого разу — ви завжди можете повернутся до будь-якого уроку та переглянути його знову).
3. Отримайте ваш сертифікат (Він підтвердить здобуті вами навички та допоможе під час атестації чи працевлаштуванні. Ви зможете завантажити його та поділитись із друзями в соцмережах).

Якщо виникли будь-які інші запитання, нам пропонують звертатись на гарячу лінію за тел..: 0 800 501 358 або на адресу osvita@thedigital.gov.ua скачать dle 10.2 КиноСвин


30-01-2020, 10:54

comments powered by HyperComments