» » Грант для студентів

Грант для студентів

Добрий день!
Запрошуємо ваших студентів взяти участь в соціальному проекті Scholarship в Україні (ІІІ конкурс цього проекту проводиться саме серед студентів коледжу ) та виграти грант 10 000 грн на сплату одного року навчання.
Це головний приз.


Для студентів, які посядуть 2-е й 3-є місця - заохочувальні призи в розмірі 2000 грн та 1000грн.

Просимо вас опублікувати цю інформацію на сайті Світловодського політехнічного коледжу ЦНТУ svet-koledg.com.ua в якості інформаційної підтримки та поширити інформацію серед студентів.

З умовами конкурсу та темою для написання роботи можна ознайомитися на сторінці проекту за посиланням https://deltabank-online.com.ua/grant-college/.

Основна мета проекту Scholarship в Україні для коледжів - це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так і гуманітарних та економічних. Також показати, що поняття ”престижності” професії полягає в якісному навчанні будь-якої спеціальності і відповідальній роботі та що здібності та знання можуть приносити прибуток вже зараз.

Ми вже провели 2 конкурси для українських ВНЗів. З результатами проведення конкурсів та переможцями можна ознайомитися на сайті проекту https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2019-2/.

Нас багато хто підтримав інформаційно: ЗМІ, деякі міські та обласні ради, ВНЗ. Але, на жаль, не всі ВНЗи допомогли з поширенням інформації серед своїх студентів.

Маємо надію, що викладачі Світловодського політехнічного коледжу КНТУ повірять в конкурс і в своїх студентів та допоможуть їм скористатися цією можливістю.

Будемо вдячні за співпрацю!

Якщо треба підготувати текст новини - ми підготуємо.

З повагою,
Юлія Валуєва
менеджер проекту Scholarship в Україні
+38 (098) 688-27-28

grant@deltabank-online.com.ua скачать dle 10.2 КиноСвин


26-04-2019, 05:28

comments powered by HyperComments