» » Разом до безпечного Інтернету

Разом до безпечного Інтернету

За ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід запроваджено День безпечного Інтернету (англ. мовою: Safer Internet Day), який з 2004 року відзначається у вівторок другого тижня лютого. Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються шляхи безпечного використання молоддю Інтернету, питання Інтернет-етики, загрози протизаконного контенту тощо. Цей День має на меті досягнення об'єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді. Нині цю ініціативу підтримали більш ніж 140 країн в усьому світі та мільйони людей об’єдналися заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки он-лайн та участі у заходах.

Разом до безпечного Інтернету
Цього року такий захід проводитиметься 5 лютого.
Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету можна на сайті: www.saferinternetday.org або в Фейсбуці: https://www.facebook.com/UkraineSID або в Твіттері: https://twitter.com/UkraineSID, а краще – завітавши до Світловодського політехнічного коледжу де студентами І-ІV курсів протягом 1-5 лютого підготовлена насичена програма заходів. Якщо у Вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, звертайтесь до нас на адресу електронної пошти: svet-koledg@ukr.net.
З матеріалами вебінару, цікавою інтерактивною грою та бібліотекою, підготовленою за даною тематикою Ви маєте можливість ознайомитися в нас на сайті та на нашій сторінці в Фейсбук https://www.facebook.com/svet.koledg/?ref=bookmarks. скачать dle 10.2 КиноСвин


31-01-2019, 16:33

comments powered by HyperComments