» » БУР-табір в нашому місті

БУР-табір в нашому місті

До уваги студентів! На адресу навчального закладу надійшов лист-запрошення наступного змісту:

БУР-табір в твоєму місті


Якщо ти готовий змінювати своє місто та допомагати досліджувати його українській молоді – заповнюй цю анкету! Деталі про зголошення та проект також можна знайти там - goo.gl/XA3ruH
Дедлайн на подачу заявки - 25 вересня.

Таборування в моєму місті дало можливість не грати суспільні ролі, а відчувати себе в правильному місці і в правильний час. БУР - поштовх до розуміння своєї місії. Не знаю як це все в мені продовжуватиметься, але лише за тиждень я відчув, що я є частиною команди, яка змінює країну!! БУР змінив мій світогляд і дав можливість конкретно подумати над майбутнім мого міста! – так про волонтерський табір Будуємо Україну Разом відгукується координатор табору в Заліщиках, Роман Білокінський.

В Заліщиках, де ми таборували в травні 2018, нам вдалося перетворити старий кінотеатр на багатофункціональний молодіжний хаб Вулик, а також допомогти відбудувати будинки трьом соціально незахищеним сім’ям. Загалом, за 5 сезонів таборів, ми допомогли створити вже 10 молодіжних хабів, серед яких Вільна Хата у Краматорську та недавно створений перший в Україні молодіжний хаб в автобусі, Dobre Bus в Мерефі.

Ми ставимо собі за ціль активізувати локальні громади, а особливо молодь в них, і за чотири роки роботи бачимо, що створення в місті таких інклюзивних просторів для проактивних людей тягне за собою і активізацію громади міста в цілому.

Саме тому ми пропонуємо вам, активісти з невеликих українських міст, неймовірну нагоду – запросити БУР у своє місто та стати координаторами нашого волонтерського табору у 2019 році! Ми – спільнота волонтерів, яка налічує вже понад 1500 молодих людей з усієї України та світу. Ми хочемо брати на себе відповідальність та досліджувати невідомі куточки України. скачать dle 10.2 КиноСвин


18-09-2018, 17:13

comments powered by HyperComments